Лабораторія Гигротермічних Процессів

 

Лабораторія Гигротермічних Процесів

ІТТФ НАН України

 

+(38044) 424-13-96

+(38044) 424-98-86

 

ГОЛОВНА    ПРО ЛАБОРАТОРІЮ    ТЕХНОЛОГІЇ   ПРОЕКТИ    СТАТТІ    ВПРОВАДЖЕННЯ   КОНТАКТИ

 

 

 

Обладнання для косметичної галузі і фармациїОбладнання для ветеринаріїОбладнання для харчової промисловостіОбладнання для виробництва палив, масел, ПЗМ 

 

 

Обладнання для косметичної галузі та фармації:

Русский

 English

Оборудование для:

 

Обладнання для:

 • Фармації і косметичної галузі

 • Харчової промисловості

 • Ветеринарії

 • Виробництва палив, масел, ГЗМ

 

Рекламные проспекты:

reclama-01.JPG

reclama-02.JPG

 

 

Гомогенізатор-диспергатор АР-3000 призначений для гомогенізації і диспергації суспензій і емульсій. Застосовується для виготовлення кремів, зубних паст та ін. подібної продукції...

 

 

Пересувна установка ФАРМАТРОН призначена для гомогенізації і диспергування. Використовується для виробництва м'яких лікарських форм (лініментів, мазей, супозиторіїв та ін.).

 

 

Установка для виробництва мазей і гелів для виробництва м'яких комбінованих лікарських препаратів (мазей, гелів, лініментів та ін.) на гідрофільній і гідрофобній основах на фармпідприємствах.

 

 

Установка для виробництва мазей для очей використовується при виробництві губної помади, кремів та ін. подібної продукції.

 

 

Плавильна установка ТЕРМОБАТ дозволяє плавити вазелін, парафін, ланолін, тверді жири та інші речовини безпосередньо в металевих бочках заводу-виготовлювача.

 

 

Установка для виробництва галенових препаратів - виробництва одеколону, лосьйону, духів, ароматизаторів, шампуню та іншої продукції з рослинної сировини перколяційним способом.

 

 

Установка «Сибір-600»  - виробництво галенових препаратів: тинктур, настоїв, сиропів, екстрактів, і бальзамів з лікарської рослинної сировини перколяційно-пульсаційним способом.

 

 

Установка для виробництва м'яких лікарських форм (компактна) - виробництво м'яких комбінованих лікарських препаратів (мазей, гелів, лініментів та ін.).

 

 

Cушильна камера «Карбон-20» - призначена для сушки таблеткової маси на підприємствах фармацевтичної промисловості.

 

Лаборатория Гигротермических Процессов

Лабораторія Гігротермічних Процесів

ІТТФ НАНУ

Всі права захищені ® 2009-2019