Лабораторія Гигротермічних Процессів

 

Лабораторія Гигротермічних Процесів

ІТТФ НАН України

 

+(38044) 424-13-96

+(38044) 424-98-86

 

ГОЛОВНА    ПРО ЛАБОРАТОРІЮ    ТЕХНОЛОГІЇ   ПРОЕКТИ    СТАТТІ    ВПРОВАДЖЕННЯ   КОНТАКТИ

 

 

 

Обладнання для косметичної галузі і фармациїОбладнання для ветеринаріїОбладнання для харчової промисловостіОбладнання для виробництва палив, масел, ПЗМ 

 

 

Обладнання для харчової промисловості:

Русский

 English

Оборудование для:

 

Обладнання для:

 • Фармації і косметичної галузі

 • Харчової промисловості

 • Ветеринарії

 • Виробництва палив, масел, ГЗМ

 

Рекламные проспекты:

reclama-01.JPG

reclama-02.JPG

 

 

Емульсор-160 - установка призначена для виготовлення емульсій і сумішей: майонезів, сумішей для морозива, кремів, молочних продуктів та ін.

 

 

Гомогенізатор-диспергатор АР-3000 призначений для гомогенізації і диспергації суспензій і емульсій. Установка може використовуватися на підприємствах харчової та молочної промисловості для виробництва таких продуктів, як: молоко, вершки, суміші для морозива, йогурти, майонези, соуси, пюре, дитяче харчування та ін.

 

 

Пересувна установка ФАРМАТРОН призначена для гомогенізації і диспергування. Використовується для виробництва молочних продуктів, соусів, пюре, дитячого харчування, харчових добавок та ін.).

 

 

Плавильна установка ТЕРМОБАТ дозволяє плавити вазелін, парафін, ланолін, тверді жири та інші речовини безпосередньо в металевих бочках заводу-виготовлювача.

 

 

Установка для виробництва галенових препаратів - призначена для виробництва тинктур, настоїв, сиропів, екстрактів і бальзамів з лікарської рослинної сировини перколяційним способом у фармацевтичній і харчовій промисловості.

 

 

Установка «Сибір-600»  - виробництво галенових препаратів: тинктур, настоїв, сиропів, екстрактів, і бальзамів з лікарської рослинної сировини перколяційно-пульсаційним способом

 

Лаборатория Гигротермических Процессов

Лабораторія Гігротермічних Процесів

ІТТФ НАНУ

Всі права захищені ® 2009-2019