Лабораторія Гигротермічних Процессів

 

Лабораторія Гигротермічних Процесів

ІТТФ НАН України

 

+(38044) 424-13-96

+(38044) 424-98-86

 

ГОЛОВНА    ПРО ЛАБОРАТОРІЮ    ТЕХНОЛОГІЇ   ПРОЕКТИ    СТАТТІ    ВПРОВАДЖЕННЯ   КОНТАКТИ

 

 

 

Обладнання для косметичної галузі і фармациїОбладнання для ветеринаріїОбладнання для харчової промисловостіОбладнання для виробництва палив, масел, ПЗМ 

 

 

Напрями діяльності лабораторії:

Русский

 English

Оборудование для:

 

Обладнання для:

 • Фармації і косметичної галузі

 • Харчової промисловості

 • Ветеринарії

 • Виробництва палив, масел, ГЗМ

 

Рекламные проспекты:

reclama-01.JPG

reclama-02.JPG

 

 

Основний напрямок роботи - теоретичні і експериментальні дослідження тепломасообмінних процесів при тепловій і гідродинамічній обробці гетерогенних систем. В основу розробки і впровадження нових ефективних технологій та обладнання закладено комплекс тепломасообмінних процесів: теплопередача при нагріві і охолодженні, плавлення, диспергування (збільшення поверхні розділу фаз), гомогенізація, перемішування і розчинення, структурування, массообмінні процеси, конвекція, молекулярна дифузія та інші процеси.

В роботах лабораторії використаний ефективний метод управління процесами тепломасообміну під назвою дискретно-імпульсний ввод енергії (ДІВЕ), що дозволяє акумулювати в робочому об'ємі гетерогенної системи теплову і потенційну енергію, а потім трансформувати її в кінетичну енергію. Принцип ДІВЕ базується на просторовій і тимчасовій локалізації введеної енергії. В процесах з використанням методу ДІВЕ реалізуются надвисокі щільності потоку енергії і речовини на міжфазних поверхнях, що зумовлено локальним характером процесу.

Детальні напрями діяльності лабораторії

1. Технологія отримання нового класу теплоносіїв (мезо- та нанорідини) та обладнання з використанням методу ДІВЕ. Вивчення можливості застосування нових охолоджуючих рідин на основі рослинних масел для закалки металевих виробів.

2. Способи інтенсифікації технологічних процесів і обладнання для їх здійснення.

3. Дослідження процесів тепло- і масопереносу в багатокомпонентних системах і розробка сорбційних перетворювачів теплоти нового покоління.

4. Створення енергоефективних технологій отримання біодизельного палива з використанням теплонасосного циклу і реактора з дискретними турбулізаторами.

Лаборатория Гигротермических Процессов

Лабораторія Гігротермічних Процесів

ІТТФ НАНУ

Всі права захищені ® 2009-2019